Blindfriendly Streda 13. 11. 2019 | Meniny má Stanislav Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

02.04.2018 Motivácia a ocenenie práce je dôležité

 Bratislavský samosprávny kraj pripravil k dnešnému Dňu učiteľov prekvapenie pre zamestnancov na školách vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti. Župa týmto gestom vyjadruje poďakovanie a úctu tým, ktorí sú odhodlaní posúvať školstvo dopredu a záleží im na jeho rozvoji.

 
„S kolegami chceme oceniť prácu pedagogických, ale aj nepedagogických zamestnancov 57 stredných škôl a školských zariadení v našej správe. Vieme, že ich úloha je neľahká, čo sa týka financií, postavenia, zodpovednosti. Aspoň takýmto malým krokom im chceme na Deň učiteľov vyjadriť úctu, poďakovať sa im za ich skvelú prácu, vytrvalosť a zároveň im pripomenúť, že školy sú našou prioritou,“ ozrejmil predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba.
Bratislavská župa sa v spolupráci s kníhkupectvom Martinus rozhodla oceniť prácu tých, ktorým záleží na tom, aby sa školstvo posúvalo na vyššiu úroveň, ktorí svojou každodennou prácou rozvíjajú a pomáhajú žiakom, aby sa čo najlepšie uplatnili v každodennom živote. 2900 pracovníkov oddaných svojej profesii dostalo od župy ako pozornosť a zároveň poďakovanie darček vo forme 25e poukážky do kníhkupectva a tematický hrnček s nápisom „Vzdelanie mení svet“ Som jeho súčasťou. Osobitné poďakovanie patrí aj nepedagogickým zamestnancom župných škôl, na ktorých sa veľakrát zabúda, pretože aj oni sa významnou mierou podieľajú na fungovaní a chode škôl a školských zariadení.
Video pozdrav predsedu Bratislavského samosprávneho kraja nájdete na tomto linku: