Blindfriendly Utorok 10. 12. 2019 | Meniny má Radúz Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

13.7.2018 - Na rozprávkovú sobotu Malokarpatským expresom

Veľa zábavy, obľúbených detských show, postavičiek, atrakcií, rôzne divadielka, súťaže a aktivity s animátormi a veľa ďalšieho na vás čaká zajtra 14. júla na hrade Červený kameň. Ten sa počas soboty premení na najväčší rodinný festival Rozprávkoland.

 

„Verím, že podujatie poteší čo najviac detí, ale aj dospelých, jednoducho všetkých, ktorí sa túto sobotu rozhodnú stráviť na tomto krásnom mieste. My sme sa rozhodli, že potešíme našich klientov DSS. Tým sme darovali 40 lístkov na tento festival, aby sa mohli odreagovať a zároveň sa aj viac socializovať a ďalších 20 môžu získať cestujúci, ktorí si dopravný prostriedok na Červený kameň zvolia Malokarpatský expres, “ povedal bratislavský župan Juraj Droba.

Najväčší rodinný festival Rozprávkoland je určený pre celé rodiny a príjemný deň plný zábavy si užijú najmä deti, pre ktoré si organizátori pripravili bohatý program už od desiatej rána. Vychutnať si môžu divadielka, nafukovacie hrady, maskoti, tancovanie, šantenie, rôzne súťaže a koncerty tých najobľúbenejších detských spevákov. Tešiť sa môžete na Mira Jaroša, Paci Pac, Tárajka a Popletajku, Baby band s pesničkami Fíha Tralalala, Šmolkov, Kiki a Riki a veľa ďalších.
Na hrad Červený kameň sa môžete odviezť aj Malokarpatským expresom. Ten štartuje z bratislavskej AS Mlynské Nivy o 10:35 a 13:35. V týchto spojoch Bratislavský samosprávny kraj pripravil pre cestujúcich 40 lístkov na podujatie Rozprávkoland. Celodenný lístok na Malokarpatský expres stojí pre dospelých 4 eurá, zľavnený pre deti do 18 rokov stojí 2,50 eura. Malokarpatským expresom môžete z Červeného kameňa odísť 15:20 a 17:00.

Viac informácií o podujatí nájdete na: http://www.rozpravkoland.sk