Blindfriendly Utorok 28. 1. 2020 | Meniny má Alfonz Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

16.10.2018 - Deň zvierat v ZOO Bojnice

 Trenčianska nadácia Fond Dr.Klaun spolupracuje s detašovaným pracoviskom DSS HESTIA už niekoľko rokov. Začiatkom októbra nás pozvali na zaujímavé podujatie Deň zvierat, ktoré zorganizovali v spolupráci so ZOO Bojnice.

 

Pozvanie sme s radosťou prijali a  4.10.  sme sa odviezli  s jedenástimi klientmi mikrobusom do Bojníc. Tu na nás už čakala Lucka, zamestnankyňa ZOO, ktorá nás celým dopoludním sprevádzala. Začali sme v prednáškovej sále Národnej zoologickej záhrady Bojnice a potom sme sa vybrali za zvieratkami. Prehliadku ZOO sme mali spestrenú  krátkymi interaktívnymi vystúpeniami klaunov, kde sme sa dozvedeli veľa nových a zaujímavých informácií o zvieratách.  Príjemné a veselé dopoludnie umocňovalo i pekné, slnečné počasie.
Zamestnanci ZOO spolu s klaunami sa s nami rozlúčili veľkou krabicou plnou sladkostí a drobných suvenírov, ktoré nám budú pripomínať krásne chvíle.
Pred odchodom sme ešte zavítali do miestnej reštaurácie a posilnení dobrým obedom sme sa vydali na cestu domov.
Ďakujeme, Dr.Klaun,  za spestrenie jesenného dňa a tešíme sa na skoré stretnutie.