Blindfriendly Streda 13. 11. 2019 | Meniny má Stanislav Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

29.3.2018 Lekárske služby prvej pomoci počas Veľkej noci nepretržite

Lekárske služby prvej pomoci budú v kraji pomáhať nepretržite aj počas Veľkonočných sviatkov. Pomoc nájdu dospelí aj deti v každom okresnom meste regiónu.

 
V Bratislave nájdu rodičia s deťmi pomoc v Národnom ústave detských chorôb (Detská fakultná nemocnica s poliklinikou) na Kramároch, tam v prípade vážnejších stavov funguje aj detská pohotovosť. Dospelí pacienti z Bratislavy môžu vyhľadať lekársku službu prvej pomoci nepretržite na dvoch adresách, obe zabezpečuje spoločnosť MED STAR s. r. o.. Ambulancie sú na Strečnianskej 13 a na Ružinovskej 10. MED STAR rovnako zabezpečuje výjazdovú ambulanciu pre dospelákov, v ktorej slúži ďalší lekár, pre celú Bratislavu a pre okresy Senec a Malacky.

Lekársku službu prvej pomoci pre deti, dorast aj dospelých zabezpečuje okrese Pezinok Komplexná záchranná služba s.r.o.. Tú nájdete počas sviatkov nepretržite na Bratislavskej 85 v Pezinku . Komplexná záchranná služba poskytuje aj detskú výjazdovú pohotovosť pre deti a dorast v okresoch Pezinok a Senec. Rovnako tak ponúka návštevnú službu v okrese Pezinok aj pre dospelých.

V okrese Malacky nájdu rodičia aj deti pomoc na Duklianskych hrdinov 34 v Malackách. V priestoroch malackej nemocnice funguje Lekárska služba prvej pomoci pre deti a dorast a aj LSPP pre dospelých. Lekársku službu prvej pomoci pre deti a dorast zabezpečuje spoločnosť VyDePo s.r.o., ktorá je rovnako pripravená pomôcť rodičom aj priamo v domácnosti, zabezpečujú návštevné služby so službukonajúcim lekárom pre okres Malacky a Bratislava. Lekársku službu prvej pomoci pre dospelých v Nemocnici Malacky zabezpečuje Nemocničná a. s.. Pre dospelých je v Nemocnici Malacky non-stop otvorený aj urgent, teda Ústavná pohotovostná služba.


Zoznam lekární, ktoré majú počas sviatkov pohotovosť nájdete na tomto linku:
https://www.e-vuc.sk/bsk/zdravotnictvo/lekarenska-pohotovost.html?page_id=51147