Blindfriendly Utorok 15. 10. 2019 | Meniny má Terézia Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

29.4.2019 - Rekonštrukcia cesty Senec – Viničné – Pezinok v ďalšej etape

Regionálne cesty Bratislava, správca komunikácií II. a III. triedy v Bratislavskom kraji, začali v rámci revitalizácie cesty II/503 – Senec – Viničné – Pezinok realizovať práce na jej poslednej VI. etape. Ide o úsek mimoúrovňovej križovatky v katastrálnom území mesta Pezinok, ktorý má byť dokončený do nedele 5. mája 2019.

 

„Rekonštrukcia tejto cesty bola spustená minulý rok v septembri. Postupne sú realizované jednotlivé etapy. Robíme všetko pre to, aby bola cesta opravená, vynovená v stanovenom termíne a  prispela ku kvalitnejšej doprave. V tejto finálnej fáze opravujeme križovatku ciest na konci Pezinka, na odbočke na Pezinskú babu,“ povedal bratislavský župan Juraj Droba.
Práce na VI. etape sa začali 24. apríla a potrvajú do 5. mája 2019. Súvisia s obnovou krytu vozovky a sú rozdelené na viacero samostatných etáp. Je to z dôvodu zachovania prejazdnosti vo všetkých smeroch mimoúrovňovej križovatky.
Na ceste II/503 v úseku Senec – Viničné – Pezinok sa bude postupne realizovať trvalé dopravné značenie, ktoré je poslednou úpravou spojenou s revitalizáciou predmetného úseku. Súčasťou bude zriadenie dočasnej svetelnej signalizácie na ceste II/503 v mieste čerpacej stanice Slovnaft v úseku diaľnice D1 – mesto Senec, so zvýšením plynulosti dopravy a zachovania bezpečnosti na predmetnom úseku. Celkové práce spojené s revitalizáciou cesty II/503 v úseku Senec – Viničné – Pezinok budú ukončené v priebehu mesiaca máj.
Vodičov prechádzajúcich týmto úsekom prosíme o rešpektovanie dopravného značenia, ohľaduplnosť a zvýšenú opatrnosť.