Blindfriendly Piatok 6. 12. 2019 | Meniny má Mikuláš Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

7.2.2019 - Stáž v Kancelárii BSK v Bruseli aj tento rok

Ak sa zaujímaš o regionálnu politiku z európskej perspektívy, aktívne hovoríš anglicky alebo francúzsky, máš výborné komunikačné a organizačné schopnosti, si flexibilný, interaktívny a spoľahlivý, absolvuj stáž v Kancelárii Bratislavského samosprávneho kraja v Bruseli a získaj jedinečnú pracovnú skúsenosť v slovenskej inštitúcii pôsobiacej v zahraničí. Od roku 2012 do konca roku 2018 absolvovalo stáž v Kancelárii BSK v Bruseli 34 študentov. Prihlásiť sa môžete do 22 februára 2019.

 

„Je to skvelá príležitosť. Počas stáže sa veľa naučia o fungovaní verejnej správy aj o aktivitách Bratislavského kraja v Bruseli, získajú skúsenosť s organizáciou odborných a kultúrno-spoločenských podujatí, oboznámia sa s fungovaním európskych inštitúcií ako napríklad Európsky výbor regiónov a môžu sa zúčastniť konferencií a seminárov relevantných pre BSK,“ povedal predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba.

Stáž v Bruseli v Kancelárii Bratislavského samosprávneho kraja je určená iba pre študentov vysokých škôl. Minimálna dĺžka stáže je 3 mesiace, avšak uprednostnení budú stážisti na obdobie 6 mesiacov. Stáž je bezplatná zo strany BSK, s možnosťou získať financovanie cez grantový program Erasmus stáže. Termín nástupu na stáž je od apríla 2019.

V prípade záujmu o stáž pošlite svoj životopis a motivačný list v slovenskom a anglickom jazyku na e-mailovú adresu: dominika.forgacova@region-bsk.sk. Termín prihlásenia je do 22 februára 2019. V motivačnom liste uveďte preferovanú dĺžku stáže.

Viac informácií nájdete na: http://www.bratislavaregion.eu/sk/stranka/18/zahranicna-staz