Blindfriendly Utorok 25. 6. 2019 | Meniny má Tadeáš Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

8.1.2019 - Dni otvorených dverí pokračujú

Po novom roku a skončení zimných prázdnin žiaci opäť zasadli do školských lavíc. Zároveň pokračuje séria dní otvorených dverí. Už zajtra môžete navštíviť Deň otvorených dverí na Strednej odbornej škole technickej na Vranovskej ulici v Bratislave, ktorá je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja.

 

„Určite odporúčam nájsť si čas, prísť na školu, zistiť o nej čo najviac, pozrieť si priestory školy, ktorá zohľadňuje čo dieťa baví, veď ide o budúce povolanie a smerovanie v živote detí a je to veľmi dôležitý krok. Žiaci základných škôl a ich rodičia získajú informácie, ktoré im určite pomôžu pri rozhodovaní sa, do ktorej školy pôjdu študovať,“ pozýva predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba.
Stredná odborná škola technická na Vranovskej 4 v Bratislave otvorí svoje brány zajtra 9. januára od 9:00 do 17:00 hodiny. 
Do svojich priestorov pozýva záujemcov o štúdium, žiakov zo základných škôl, ich rodičov a výchovných poradcov. Návštevníkov čaká prezentácia školy, učebných a študijných odborov, konzultácie s výchovným poradcom, majstrami odbornej výchovy, ukážky žiackych prác na obrábacích strojoch, ukážky programovania CNC strojov, ukážky žiackych prác v oblasti zlatníctva.
Chýbať nebudú ani informácie týkajúce sa mimoškolskej činnosti, aktivít školy, či súťaží a projektov.