Blindfriendly Utorok 25. 2. 2020 | Meniny má Frederik Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Aj tento víkend v kraji bude pestrý

Obyvatelia a návštevníci Bratislavského kraja sa môžu tešiť na festivaly v Budmericiach a Hamuliakove, Deň obce v Turni či na juniáles v Podunajských Biskupiciach.

 
Sobotný šiesty ročník festivalu Mikroregiónu Červený Kameň v Budmericiach ponúkne pohľad do histórie obcí mikroregiónu, bohatý kultúrny program aj výstavu remeselných výrobkov. Začne sa napoludnie.
Oddnes bude v Hamuliakove podujatie Dni obce a Festival miestnych hodnôt. Dnes o pol siedmej bude guláš party, o ôsmej sa začne pouličná zábava. Do tanca bude hrať PIK – NIK. V sobotu o 13:00 sa začne Festival miestnych hodnôt. Návštevníci budú môcť ochutnať miestne kulinárske špeciality, pred kultúrnym domom bude jarmok a dielne tradičných remesiel. Vystúpia folklórne súbory, zahrá citarová skupina Sarló či rocková skupina Shut up. O 21:30 sa začne pouličná zábava, hrať bude skupina Steps.
Sobotný Deň obce v Turni sa začne o tretej popoludní svätou omšou. Nasledovať budú vystúpenia detí z miestnej materskej a základnej školy či zábavný program so šašom Šaňom. O 18:00 sa bude cvičiť zumba. Pripravená je aj tombola a do tanca zahrá skupina EMP.
Aj v Podunajských Biskupiciach bude v sobotu veselo. V areáli pri pošte na Uzbeckej ulici bude siedmy ročník Biskupického juniálesu. Pripravený je bohatý program – tvorivé dielne, športové aktivity, zumba show či kúzelník. O 18:00 vystúpi AMO a o deviatej večer Fragile. Juniáles sa začne o desiatej dopoludnia a potrvá do neskorého večera.