Blindfriendly Štvrtok 20. 2. 2020 | Meniny má Lívia Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Belgický veľvyslanec Alain Cools rokoval so županom Frešom

V stredu 21. apríla navštívil Úrad BSK mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec Belgického kráľovstva v SR Alain Cools, ktorý sa na zdvorilostnej návšteve stretol s predsedom BSK Pavlom Frešom a poslancom Františkom Stanom.

 

Belgický veľvyslanec informoval župana Freša, že v dňoch 26. až 27. mája 2010, v rámci multisektoriálnej obchodnej misii, navštívia Bratislavu belgickí podnikatelia so zámerom nadviazať obchodné kontakty so slovenskými partnermi. Podujatie je organizované Valónskou agentúrou na podporu exportu a investícií, Flámskou agentúrou na podporu exportu a investícií spolu s Obchodnou kanceláriou pri Belgickom veľvyslanectve v Bratislave. Delegáciu belgických podnikateľov bude sprevádzať Philippe Suinen, generálny komisár medzinárodných vzťahov Francúzskeho spoločenstva Belgicka a zároveň generálny riaditeľ vonkajších vzťahov Valónskeho regiónu a generálny riaditeľ Valónskej agentúry na podporu exportu a investícií. Pri tejto príležitostí bolo dohodnuté spoločné stretnutie Philippe Suinena s predsedom BSK Pavlom Frešom.