Blindfriendly Štvrtok 9. 4. 2020 | Meniny má Milena Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Bratislava Food Fest

Bratislava Food Fest (BFF) je na Slovensku začínajúci projekt, ktorý organizuje Gurmán na Slovensku aj s podporou Bratislavského samosprávneho kraja. Jeho prvý ročník sa uskutoční v dňoch od 5. do 7. júna t.r. na Tyršovom nábreží a v divadle BSK Aréna.

 
Určený je všetkým milovníkom dobrého jedla, lahodných nápojov a rôznych špecialít, či delikates. Fodd Fest chce nadviazať na obrovskú popularitu podobných podujatí po celom svete a založiť túto tradíciu aj na Slovensku, čím podporí slovenskú gastronómiu i turizmus. Počas 3 dní Tyršovo nábrežie v Bratislave ponúkne špeciality vyše 25 najlepších reštaurácií z celého Slovenska, ktoré si svojou kvalitou vyslúžili zaradenie do prestížneho gastronomického sprievodcu „Gurmán na Slovensku“. V divadle Aréna prebehne Chef live cooking, návštevníci budú môcť na vlastné oči vidieť ako varia najlepší šéfkuchári zo Slovenska, Čiech, Rakúska, Talianska, Francúzska, či Španielska. Food Fest ponúkne aj rôzne sprievodné akcie ako sú odborné prednášky spojené s ochutnávkou vín, kávy, čajov, syrov, alebo piva. Návštevníci podujatia budú môcť spoznať nové druhy potravín, exotických korenín, nové trendy v Bio strave. Na svoje si prídu aj deti vo svojej detskej kuchyni.
Viac informácií o podujatí nájdete na stránke BFF.