Blindfriendly Pondelok 17. 6. 2019 | Meniny má Adolf Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Bratislavský kraj sa chystá na World Travel Market do Londýna

Bratislavský samosprávny kraj sa zúčastní v dňoch 12.-15. novembra 2007 najprestížnejšieho veľtrhu v odvetví cestovného ruchu, Svetovej výstavy cestovného ruchu – World Travel Market v Londýne.

 
Podujatie je charakterizované ako B2B (Business to Business), ktoré je určené len odborníkom a odbornej verejnosti z oblasti CR. Veľtrh WTM predstavuje medzinárodné fórum, kde aktívna účasť vystavovateľa znamená snahu udržať krok s novými trendmi vo svete a vybudovanie či udržovanie pozície na trhu.
 
WTM je „výkladnou skriňou“ brandže CR a tisícky vystavovateľov sa zúčastňujú s cieľom posilniť vzťahy s existujúcimi zákazníkmi, nadviazať nové kontakty so zákazníkmi a partnermi a okrem iného i zvýšiť povedomie o organizácii.
 
Počas WTM sa denne odohráva množstvo sprievodných akcií a programov – od spoločenských stretnutí najvyšších manažérov CR z celého sveta cez tlačové konferencie, panelové diskusie, workshopy, semináre, prezentácie, ktoré prezentujú najaktuálnejšie poznatky v oblasti cestovného ruchu.
 
Zámerom oddelenia cestovného ruchu na tomto podujatí je nájsť širšie uplatnenie pre turistické atraktivity nášho kraja v ponuke zahraničných predajcov.
 
Viac informácií:
Andrea Orelová
Oddelenie cestovného ruchu
Tel.: 02/ 4826 4114