Blindfriendly Piatok 21. 2. 2020 | Meniny má Eleonóra Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Deti z domovov sociálnych služieb s predsedom BSK oslávili odložený Deň detí

 Predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Pavol Frešo sa bol dnes, 8. júna, pozrieť na odložené oslavy Medzinárodného dňa detí v domovoch sociálnych služieb.

 

Najprv zavítal do Schaubmarovho mlynu v Pezinku, kde sa konal 3. ročník športových hier, na ktorom sa zúčastnili klienti zo siedmych zariadení sociálnych služieb. Bratislavského župana privítala riaditeľka DSS Senec Renáta Balážová a spolu otvorili športový deň pre deti, mladších aj starších.

Neskôr sa presunul do Domova sociálnych služieb Rosa, kde sa takisto konal odložený Deň detí. Šéfa bratislavského kraja privítal riaditeľ Miroslav Kuric a spolu odštartovali pre desiatky detí krásny deň plný súťaží, cien, ale hlavne radosti. Súčasťou ich osláv bolo aj otvorenie malého rančíka s kozičkami, koňom, ovcami, zajacmi, bazalkou a skvelými pagáčmi. Krstilo sa kozími bobkami.