Blindfriendly Streda 19. 2. 2020 | Meniny má Vlasta Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Divadelná odmena pre študentov

Bratislavský samosprávny kraj pripravil vo štvrtok večer pre študentov stredných škôl zapojených do projektov Dní BSK, divadelné predstavenie Divadla Ludus s názvom Čiernobiele srdce Charlieho Chaplina.

 
Predstavenie sa konalo v Divadelnom ústave na Jakubovom námestí v Bratislave a zúčastnilo sa takmer 90 študentov z dvanástich stredných škôl z Bratislavy, Malaciek a Modry. Školy prejavili o predstavenie veľký záujem a aj v budúcnosti by radi privítali pozvanie na takéto podujatia zo strany svojho zriaďovateľa BSK. S predstavením Čierno biele srdce Charlieho Chaplina, získalo Divadlo Ludus už niekoľko ocenení na divadelných festivaloch a vo štvrtkový večer bolo zároveň poďakovaním školám a študentom, ktorí sa aktívne zapojili do podujatí Dní Bratislavského samosprávneho kraja, napríklad aj zostavením študentského parlamentu pri zastupiteľstve BSK a jeho prvým slavnostným zasadnutím.