Blindfriendly Piatok 19. 4. 2019 | Meniny má Jela Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Do fotosúťaže sa zapojilo vyše 100 fotografov

 Do fotosúťaže „Život v Bratislavskom kraji“ sa zapojilo už vyše 100 fotografov. Súťažou chce BSK vtiahnuť ľudí do diania v regióne a ukázať, že bratislavská župa je modernou, atraktívnou a aktívnou turistickou destináciou.

 
„Súťažou chceme osloviť čo najviac aktívnych ľudí, ktorí trávia svoj čas v Bratislavskom kraji. Je to zároveň možnosť, ako spoznať krásy našej župy a stráviť čas v príjemnom prostredí,“ priblížil projekt podpredseda BSK a predseda KO CR Ivo Nesrovnal. Ako ďalej uviedol, súťažiť chcú prostredníctvom cestovného ruchu, ktorý je jednou z priorít župy a tiež jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich a najefektívnejších oblasti priemyslu, vytvára pracovné miesta a zvyšuje životnú úroveň. „Chceme predstaviť kraj ako kultúrne, historicky a priemyselne atraktívny región, ktorý má čo ponúknuť nielen návštevníkom ale aj svojim obyvateľom,“ dodal Ivo Nesrovnal.
 
„To, že sa nám do fotosúťaže za tak krátky čas zapojilo vyše 100 fotografov je dobrý signál, že ľudia majú silný vzťah k nášmu kraju, majú čo fotiť a chcú sa zapojiť do propagácie kraja,“ hovorí predseda BSK Pavol Frešo.
 
Do fotosúťaže sa dá zapojiť na portáli www.e-photo.sk do 30. decembra 2012. Súťaží sa v troch kategóriách - Pamiatky a architektúra, Kultúra a šport, Ľudia.
 
 Fotografie, ktoré zachytávajú „Život v Bratislavskom kraji“, bude hodnotiť odborná porota - vedúci ateliéru: Laboratórium fotografie na katedre fotografie a nových médií VŠVU Prof. Ľubo Stacho, šéfredaktor portálu www.ephoto.sk Karol Srnec, doktorantka druhého ročníka, odbor fotografia a nové médiá VŠVU Mgr. art Monika „Haima“ Kováčová, zástupkyňa spoločnosti Fotopoint Miroslava Geistová, PR manažér KOCR Mgr. Ondrej Bednár. Vyhodnotenie súťaže bude v polovici januára 2013. Pre výhercov sú pripravené zaujímavé ceny, víkendové wellness pobyty pre dve osoby, večera pre dvoch, balíky s vybavením pre fotografov v hodnote 100 € či darčekové poukážky na tlač fotografií v hodnote 70 €. Z víťazných fotografií bude vo februári inštalovaná výstava.