Blindfriendly Piatok 26. 4. 2019 | Meniny má Jaroslava Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Fotky do fotosúťaže zameranej na ekológiu možno posielať do piatka

 Už len do piatka môžu nadšení fotografi posielať fotografie, ktorými chcú poukázať na ochranu životného prostredia alebo vyzdvihnúť krásy svojho regiónu. Fotografie budú súčasťou putovného filmového festivalu Ekotopfilm – Envirofilm.

 
„Takmer 280 fotografií prihlásených do fotosúťaže je dôkazom toho, že ľudia majú záujem o svoje okolie. Fotografie poukazujú na zanedbané miesta, ale aj vyzdvihujú krásy regiónu a Slovenska. Už teraz viem, že bude ťažké vybrať tie najlepšie,“ povedal bratislavský župan Pavol Frešo, ktorý nad súťažou prevzal záštitu. Na víťazov čakajú nielen vecné ceny, ale vybrané fotografie budú aj súčasťou putovného filmového festivalu Ekotopfilm – Envirofilm.
 
Fotografie treba posielať na portál www.ephoto.sk, na ktorom sa stačí bezplatne zaregistrovať. Každý užívateľ môže prihlásiť maximálne tri fotografie. Hodnotenie bude zamerané na kvalitu technickej a profesijnej stránky, prihliadať sa bude aj na kreativitu. Zahlasovať za najlepšiu fotografiu môže aj laická verejnosť na facebookovej stránke organizátora fotosúťaže KOCR Bratislava Region Tourism, www.facebook.com/BratislavaRegionTourism. Viac informácií je na stránke www.tourismbratislava.comwww.ephoto.sk. Tretí ročník fotosúťaže Život v Bratislavskom regióne na tému Chránime životné prostredie pripravila Bratislavská župa v spolupráci s Krajskou organizáciou cestovného ruchu Bratislava Region Tourism.