Blindfriendly Sobota 22. 2. 2020 | Meniny má Etela Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Frešo chce v spolupráci s políciou zvýšiť bezpečnosť v Bratislavskom kraji

 Predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Pavol Frešo sa na stretnutí riaditeľom Krajského riaditeľstva Policajného zboru SR Csaba Faragóom poďakoval za zásah polície v Devínskej Novej Vsi.

 
Na stretnutí sa zúčastnili aj okresný riaditeľ  0R PZ Ľuboš Šidík a krajský poslanec Milan Trstenský, ktorí spolu s bratislavským županom vyslovili podporu PZ pri zvyšovaní bezpečnosti nielen v Devínskej Novej Vsi, ale na území celého kraja. „V tejto chvíli je najdôležitejšie, aby ľudia opäť nadobudli pocit bezpečia,“ povedal Pavol Frešo.
 
Jedným z krokov je podľa neho aj zvýšenie počtu policajtov v jednotlivých lokalitách na území kraja. BSK chce tiež do konca v spolupráci s miestnou samosprávou a mimovládnym sektorom pripraviť projekt zameraný na prevenciu pred podobnými situáciami, do ktorého by mohli byť zapojené aj bezpečnostné zložky. O týchto a ďalších otázkach bezpečnosti bude predseda BSK Frešo hovoriť v blízkej dobe aj s ministrom vnútra.