Blindfriendly Sobota 22. 2. 2020 | Meniny má Etela Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

MDD sa začal v Bratislavskom bábkovom divadle

 Bratislavské bábkové divadlo (BBD) na Dunajskej ulici v Bratislave pod gesciou Bratislavského samosprávneho kraja odštartovalo 31. mája 2010 v parku pri Prešporskej kúrii zaujímavý program k Medzinárodnému dňu detí, ktorý potrvá až do 4. júna.

 

Po oficiálnom otvorení podujatia si deti z Detského domova Žitavce a Tajná z Nitrianskeho kraja, z Domova sociálnych služieb pre deti Gaudeamus na Mokrohájskej ulici a z Detského domova na Učiteľskej ulici v Bratislave, pozreli rozprávku Perníková chalúpka, v podaní hercov Bratislavského bábkového divadla. Program ďalej pokračoval atraktívnou súťažou "O rozprávkový poklad" a tvorivými dielňami, kde mohli deti ukázať svoju šikovnosť. Menšie uvítali maľovanie na tvár, či skákanie v nafukovacom hrade. Bábkovým divadlom bude žiť park pri Prešporskej kúrii aj v ďalších dňoch, kde sa deti dostanú do rozprávkového sveta prostredníctvom zaujímavých predstavení. Do 4. júna ponúkne BBD na javisku každý deň dve predstavenia známej rozprávky Čin Čin.

Podrobný časový program je k dispozícii na stránke www.babkove-divadlo.sk