Blindfriendly Piatok 26. 4. 2019 | Meniny má Jaroslava Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Medzinárodný deň detí s BSK

Bratislavský samosprávny kraj spoločne s Bratislavským bábkovým divadlom a Stredoškolským parlamentom pri BSK zorganizoval na Medzinárodný deň detí bohatý program a nielen pre tých najmenších.

 

Deti si MDD mohli s Bratislavským bábkovým divadlom užívať už od 27. mája, odkedy sa v v priestoroch divadla i v Prešporskej kúrii uskutočnili predstavenia, Tvorivé dielne, či rôzne súťaže. V sobotu 30. mája známe osobnosti zdobili perníčky a spoločne dotvárali Perníkovú chalúpku. Gymnazisti z Pankúchovej ulice zase zasvätili deti, ako sa starať o životné prostredie. V nedeľu 1. júna sa Stredoškolský parlament premenil na rozprávkový sprievod a obdarovával sladkosťami nielen najmeších. Na Tyršovom nábreží sa oslavoval Deň detí eura, kde sa okrem zábavy mohli malí európania dozvedieť aj o eure. Deň detí si malí krajania užili dosýtosti. Mali možnosť si vyskúšať svoju šikovnosť, podali poriadne športové výkony a za dobré znalosti boli odmenení.