Blindfriendly  8. 12. 2019 | Meniny má Marína Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Na festivale Pome Rudava sa predstavil aj Bratislavský kraj

 Rekreačné stredisko Rudava v Malých Levároch opäť ožilo hudobno-športovým festivalom, na ktorom sa vďaka Krajskej organizácii cestovného ruchu Bratislava region tourism prezentoval aj Bratislavský kraj. Tisíckam návštevníkov sa počas troch dní predstavil ako aktívny, atraktívny a bohatý región na zábavu, šport aj kultúru.

 
„Oceňujem snahu organizátorov, že po 4-ročnej odmlke vrátili na Záhorie tradičný festival nielen vo veľkom štýle, ale aj s charitatívnym rozmerom. Dôkazom toho, že sa im to podarilo, boli aj tisícky spokojných návštevníkov. A som rád, že Bratislavský kraj a jeho Krajská organizácia cestovného ruchu boli toho súčasťou,“ povedal bratislavský župan Pavol Frešo.
 
Okrem hudby a sprievodného programu si mohli návštevníci aj zašportovať, súťažiť o skvelé letné ceny, napríklad aj o ceny KOCR Bratislava region tourism s heslom „Living the life“, alebo relaxovať v chillout zóne Bratislavského kraja či v charitatívnej anjelskej zóne. Ambasádormi športových aktivít boli Dominika Cibulková, Peter Sagan a Marek Hamšík.
 
„Máme za sebou už dva veľké letné festivaly, minulý týždeň Pohodu a teraz Rudavu, na ktorých sme vďaka nášmu tímu ukázali z Bratislavského kraja to naj. Leto však nekončí, je v plnom prúde a s ním prichádza aj množstvo ďalšej zábavy. Už budúci víkend sa uskutočnia najväčšie preteky v horskej cyklistike na Slovensku s centrom v Stupave, ktoré budú zároveň finále Župného pohára 2015. V najbližších týždňoch pripravujeme aj terchovské Jánošíkove dni, letecké dni v Sliači a Road show po Slovensku zakončíme v Košiciach na slávnostiach vína,“ priblížil výkonný riaditeľ KOCR Bratislava region tourism Lukáš Dobrocký.