Blindfriendly Štvrtok 18. 7. 2019 | Meniny má Kamila Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Na zápase Slovan-Ružomberok bude aj 200 stredoškolákov

ŠK Slovan môže zajtra získať siedmy majstrovský titul, ak vyhrá v ligovom zápase nad MFK Ružomberok. Majstrovskú atmosféru na bratislavskom štadióne Pasienky môže zažiť aj 200 stredoškolákov študujúcich na školách BSK. Bratislavská župa v rámci projektu „Mladý Slovanista“, ktorý prebieha od marca do konca júna, chce motivovať deti k športu.

 
„Je to dobrý spôsob, ako zatraktívniť žiakom ich voľný čas. Zároveň ich chceme motivovať k športu. Lístky sme dali našim školám, najmä tým, ktoré sa podieľajú na našich akciách alebo reprezentujú aktivitami kraj doma či v zahraničí,“ uviedol župan Pavol Frešo.
 
Futbalový klub ŠK Slovan Bratislava organizuje predzápasový program pre všetkých fanúšikov Slovana a futbalu s názvom Tretí polčas, preto bude štadión Pasienky otvorený už od 13:00. Pripravený je atraktívny program s množstvom súťaží, atrakcií, koncert skupiny Belasá Šlachta, exhibičný zápas legiend belasých s fanúšikmi a množstvo ďalšieho. Pre mladých slovanistov je pripravený ďalší Megasektor všetkých škôl zapojených do projektu. Organizované fandenie, rôzne fanúšikovské aktivity, vlajky alebo konfety. Odmenou pre najaktívnejšiu triedu bude výlet do bratislavskej ZOO. Samotný futbalový zápas ŠK Slovan Bratislava - MFK Ružomberok začne o 17:30.