Blindfriendly Pondelok 6. 4. 2020 | Meniny má Irena Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Národné tradície očami mladých dizajnérov

Vnímate národné tradície okolo vás a viete ich premietnuť do šperku, šiat alebo ilustrácie? Tak neváhajte a prihláste sa v termíne do 31. marca do súťaže SCHOOL DIZAJN 2009, ktorú organizuje Spojená škola na Tokajíckej ulici v Bratislave.

 
Aj vďaka podpore BSK organizuje škola 1. ročník otvorenej dizajnérskej súťaže, ktorá pomôže objaviť i podporiť mladé talenty. SCHOOL DIZAJN 2009 je neanonymnou prehliadkou a prezentáciou projektov, do ktorej sa môžu zapojiť študenti základných, základných umeleckých škôl, ale i stredných škôl z celého Slovenska pod odborným vedením pedagóga.
 
Jednotlivci alebo skupiny súťažiacich sa môžu prihlásiť do dvoch vekových kategórií: ZŠ a ZUŠ do 15 rokov a SŠ nad 15 rokov. Súťaží sa v odboroch: odevný dizajn, priemyselný dizajn, šperk a doplnok, grafický dizajn a iný dizajn. Najlepšie tri projekty budú ocenené, pričom prvou cenou je Cena predsedu Bratislavského samosprávneho kraja. Odborná porota ohodnotí projekty nielen z hľadiska základných kritérií v danej oblasti – technické prevedenie, ale i kreativitu, myšlienku a originalitu.
 
Do 16. októbra t.r. budú zverejnené výsledky súťaže na portáli školy www.dizajngym.sk, kde nájdete aj propozície súťaže a prihlášku. Nechajte pracovať svoju fantáziu a podeľte sa o výsledok práve prihlásením do súťaže. Najlepšie práce sa na záver odprezentujú na celoslovenskej výstave.