Blindfriendly Utorok 23. 4. 2019 | Meniny má Vojtech Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Nová expozícia regiónu sa predstavuje v Inchebe

 Bratislavský región nájdu návštevníci od dnešného popoludnia na veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour v bratislavskej Inchebe v hale B. Súčasťou expozície je prezentácia Bratislavy a subregiónov Senec, Malé Karpaty a Záhorie.

 
Až do nedele môže každý návštevník bratislavskej Incheby doslova ochutnať bratislavský región. V novej expozícii bratislavského regiónu sa predstavujú top vinári z kraja a každý môže ochutnať typické lokálne kulinárske špeciality. Vo štvrtok sa predstavila Bratislava, piatok patrí subregiónu Podunajsko, sobota Malokarpatsku a v nedeľu spoznajú návštevníci oblasť Záhoria. Pod jednou strechou sú všetky krajské oblastné organizácie cestovného ruchu, ktoré sa nám ako krajskej organizácii podarilo pospájať do fungujúceho cel ku, ktorého výsledkom sú spoločné expozície na turistických veľtrhoch,“ predstavil ponuku Bratislavského regiónu výkonný riaditeľ Krajskej organizácie cestovného ruchu Bratislava Region Tourism Lukáš Dobrocký.
Bratislavský región sa predstaví svojou novou expozíciou ako moderný kraj, ktorý dokáže svojimi možnosťami vyhovieť každému typu návštevníka. Expozícia, v ktorej si našli miesto aj zástupcovia všetkých subregiónov (Bratislava, Podunajsko, Malokarpatsko, Záhorie), ktorí postupne každý vystavovací deň predstavujú to najlepšie, čo ich oblasť ponúka. Heslom novej expozície Bratislavského regiónu je „Taste the Region“.
„Expozíciu bratislavského regiónu v hale B spozná každý na prvý pohľad, je moderná, veselá a svieža. Rovnako ako bratislavský kraj, ktorý je aj napriek bohatej histórii progresívnym a inovatívnym regiónom, ktorý má ponuku pre každého. Či už chcete športovať, oddychovať, dobre sa najesť či skúsiť miestne vína. Bratislavský región predstavujeme spoločne so zástupcami jednotlivých okresov ako dokonalú destináciu,“ uzavrel výkonný riaditeľ KOCR BRT Lukáš Dobrocký.
Stánok bratislavského regiónu nájdete v hale B stred, číslo 100.