Blindfriendly Sobota 22. 2. 2020 | Meniny má Etela Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Nový bazén v Gaudeamuse pokrstili športom

 Športovo-spoločenským podujatím, v pondelok 6. septembra, slávnostne otvorili v zariadení komunitnej rehabilitácie Gaudeamus na Mokrohájskej ulici nové komplexné centrum hydroterapie. Účastníkov športového dňa prišla povzbudiť aj podpredsedníčka BSK Gabriella Németh.

 
„Som rada, že môžem oceniť snahu detí a zároveň by som ich chcela povzbudiť, aby využili potenciál, ktorý im komplexné centrum hydroterapie poskytuje na ich sebarealizáciu,“ poznamenala podpredsedníčka Gabriella Németh pri odovzdávaní cien mladým športovcom. Plaveckých pretekov sa zúčastnili deti s rôznym stupňom znevýhodnenia, slovenskí reprezentanti v plávaní a deti bez hendikepu.

K pôvodným dvom bazénom pribudol v novootvorenom komplexe šesťdráhový 25-metrový plavecký bazén vhodný pre kondičné plávanie a podnetový bazén s rozmermi 3 x 4 metre s vyššou teplotou pre hydroterapiu na rehabilitačné procedúry. Centrum hydroterapie sa začalo budovať v septembri 2009 a výstavba bola ukončená v máji tohto roku. Počas leta boli bazény v skúšobnej prevádzke.