Blindfriendly Pondelok 6. 4. 2020 | Meniny má Irena Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Poslednou akciou pred zatvorením PKO bol skateboarding so županom

 Poslednou akciou v PKO v Bratislave bolo podujatie Game of skate s bratislavským županom. Je to tradičné podujatie, ktoré sa koná v decembri pri príležitosti ukončenia skateboardovej sezóny.

 

Akcie sa zúčastnil aj župan Pavol Frešo, podľa ktorého je aj takýto druh športu a trávenia voľného času spôsob, ako stiahnuť mladých z ulice a priviesť ich k športu. Každoročne sa jazdí aj pretek dievčat, ktoré tiež predvádzajú krásne technické štýly. „V PKO sa uskutočnili viaceré významné akcie aj športové podujatia. Táto, už tradičná skateboardová akcia pritiahla do PKO nadšencov skateboardingu z celej bratislavskej župy,“ povedal Frešo. Župan pritom pevne verí, že investor, ktorý chce tento kultúrny stánok zbúrať, prehodnotí svoje stanovisko a magistrátu sa podarí PKO zachrániť.

Akciu Game of skate organizovalo občianske združenie Slovak Skate v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom, hlavným mestom a Starým Mestom. Cieľom akcie je podporiť skateboarding a longboarding medzi deťmi a mládežou v Bratislave a podporovať šport a zdravý životný štýl.