Blindfriendly Pondelok 6. 4. 2020 | Meniny má Irena Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Požadujeme vysvetlenie zákaziek

Na základe medializovaných informácií predseda Bratislavského samosprávneho kraja včera adresoval list predstaviteľom Dozornej rady RCB, v ktorom žiada preskúmanie všetkých zákaziek týkajúcich sa firmy Profi Betón s. r. o.. Tá vyhrala v roku 2011 zákazky na čistenie ciest II. a III. triedy v regióne.

 
„Požiadal som dozornú radu Regionálnych ciest Bratislava o stanovisko k medializovaným informáciám týkajúcich sa  zákazok ktoré vyhrala spoločnosť Profi Betón. Verím, že dozorná rada preskúma tak proces verejného obstarávania, ako aj spôsob nacenenia týchto služieb,“ vyjadril sa predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.
Predseda Bratislavského samosprávneho kraja v utorok 6. júla požiadal dozornú radu akciovej spoločnosti Regionálne cesty Bratislava o stanovisko k verejnému obstarávaniu a tvorbe cien pri súťažiach na služby súvisiacie s čistením vozovky a na služby súvisiace s čistením vpustí a šácht s odvozom a uložením na skládkach na cestách II. a III. triedy Bratislavského samosprávneho kraja. Dozorná rada Regionálnych ciest Bratislava a. s. by mala zasadať v stredu 13. júla 2016.