Blindfriendly Utorok 25. 2. 2020 | Meniny má Frederik Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Prečítajte si októbrové Župné netovinky

Aj v ostatnom čísle elektronického mesačníka BSK sa dozviete novinky z Bratislavského regiónu. Kráľovské mestá Pezinok a Modra oslávili tradičnými vinobraniami päťdesiatku, na Hrade Červený Kameň vyvrcholila súťaž „Navštívme, hrajme, vyhrajme“. Dozviete sa informácie z rokovaní Zastupiteľstva BSK, či združenia predsedov samosprávnych krajov SK 8, správy o zahraničných návštevách a delegáciách. Župné netovinky prinášajú aj praktické informácie o tom, ako BSK upravuje výšku príspevkov v školských zariadeniach, že zrušenie polikliník bol len administratívny krok, prečo sa zaočkovať proti chrípke a mnohé iné.

 
Župné netovinky (vydáva BSK) sa zameriavajú na problematiku regionálnej samosprávy - dočítate sa tu o regionálnej politike, kultúre, vzdelávaní, mládeži, športe, sociálnych službách, zdravotníctve, cestovnom ruchu, regionálnom rozvoji či doprave. Prajeme príjemné čítanie.
 
V prípade, že Župné netovinky chcete dostávať automaticky na Vašu e-mailovú adresu, napíšte na miloslava.podmajerska@region-bsk.sk " Žiadam o posielanie Župných netoviniek na adresu : (uviesť e-mailovú adresu, na ktorú chcete Župné netovinky dostávať)".