Blindfriendly  16. 2. 2020 | Meniny má Ida Liana Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Škriatkovia odhalili ďalšie súradnice

 Už tretiu sériu 75 súradníc odhalili škriatkovia včera na stránke www.objavujpoklady.sk. Hlavné ceny budú hľadačom odovzdané 7. júna na Farm Feste.

 
„Po minulom ročníku nám bolo jasné, že škriatkovia so svojimi pokladmi budú aj teraz úspešní. S takým veľkým ohlasom sme však, priznám sa, nerátali,“ zhodnotil snahu hľadačov predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.
Každú sobotu škriatkovia zverejňujú súradnice na stránke www.objavujpoklady.sk. Včera narástol počet zverejnených súradníc na 225. Zatiaľ bolo nájdených 85 pokladov. Najviac pokladov našli ľudia v Malokarpatskom regióne.
V pokladoch môžu hľadači nájsť informácie o mieste, na ktorom sa nachádzajú a najmä dôvody, pre ktoré si škriatkovia vybrali práve toto miesto. Okrem toho tam však nájdu aj automatickú výhru, ktorou je vstup na lezeckú stenu v Bratislave a kupón, vďaka ktorému sa dozvedia, či získali okamžitú výhru alebo sú zaradení do žrebovania o hlavné ceny.
Žrebovanie hlavných cien sa uskutoční v sobotu 7. júna v bratislavskom Sade Janka Kráľa na podujatí Farm Fest, kde budú môcť Bratislavčania aj návštevníci Bratislavy ochutnať regionálne špeciality, ale aj produkty fariem z regiónu. O zábavu sa z pódia postarajú skupiny Lojzo a veľmi príznačne aj skupina Vidiek.
Objavuj poklady Bratislavského regiónu je hra, ktorej druhý ročník prichystala Krajská organizácia cestovného ruchu Bratislava Region Tourism spolu s Bratislavským samosprávnym krajom pre obyvateľov regiónu.