Blindfriendly Piatok 19. 7. 2019 | Meniny má Dušana Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

SĽHZ nezvláda situáciu

Dnešné rokovanie bratislavského mestského zastupiteľstva, včerajší pospis zmluvy medzi Slovenským zväzom ľadového hokeja a hlavným mestom ako aj posledné týždne len dokázali, že SĽHZ ani mesto nemajú záujem o umiestnenie hokejovej haly inde, než na Tehelnom poli. Snahou Vladimíra Bajana ako aj zastupiteľstva BSK bolo presvedčiť kompetentných, že existuje aj lepšia lokalita na tento účel. Ostali však v tejto snahe osamotení a nevidia viac priestor ako a prečo sa v celej veci ďalej angažovať.

 
Kraj zároveň jednoznačne a ostro odmieta pozíciu vinníka, ktorý spôsobuje prieťahy v „kauze“ hokejová hala. To, že majstrovstvá sveta v hokeji majú byť na Slovensku, je známe už od roku 2006. Bratislavský kraj bol do hry vtiahnutý len pred niekoľkými týždňami. Čierny Peter je jednoznačne na strane Slovenského zväzu ľadového hokeja a jeho nekompetentných krokov, ktoré môžu napokon celý projekt ohroziť. Arogantnosť výkonného riaditeľa marketingu SĽHZ M. Rybu celej veci taktiež nepomôže, skôr naopak.