Blindfriendly Utorok 22. 10. 2019 | Meniny má Sergej Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Slovenský rozhlas spríjemní Vianoce i našim študentom

Slovenský rozhlas myslí na našich študentov aj v adventnom období. Okrem upravenej vysielacej štruktúry, ktorá nám pripomína blížiace sa Vianoce, pripravil SRo Vianočný rozhlasový projekt, ktorý odmení najlepšie žiacke práce nielen odvysielaním naživo, ale i vecnými darmi.

 
Aj študenti z 5 škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK (z Gymnázia A. Einsteina v Bratislave, SOŠ záhradníckej v Malinove, SOŠ vinársko-ovocinárskej z Modry, OA Dudovej v Bratislave a študenti zo Školy pre mimoriadne nadané deti a Gymnázium v Bratislave) poslali príspevok na zadané témy. Z nich odborná komisia z MŠSR vyberie tie, ktoré sa v podobe zvukových nahrávok dostanú do živého vysielania v čase od 11. do 23. decembra po 15.00 hod. A počas Vianočných sviatkov od 24. do 26. decembra odznejú tri najlepšie študentské práce s Vianočnou tematikou. Všetci úspešní študenti získajú aj pekné vecné ceny. Odvysielané práce uverejní SRo na internetovej stránke aj ilustráciami od ich autorov.
 
Do živého vysielania sa dostane aj práca od študentov zo Školy pre mimoriadne nadané deti a Gymnázium na Teplickej ulici v Bratislave.
 
Gratulujeme !!!