Blindfriendly Sobota 14. 12. 2019 | Meniny má Branislava Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Športový piatok v Pezinku

V Pezinku dnes na poludnie odštartoval 24-hodinový plavecký maratón, do ktorého sa môžete ešte stále pripojiť aj vy.

 
„Každý, kto sa pozrie, tak uvidí množstvo nadšených ľudí, ktorí za tých 24 hodín dajú možno aj ďalší rekord, ale hlavne si užijú pohyb. A urobia niečo nielen pre seba, ale pre celú komunitu,“ vyjadril sa na margo plaveckého maratónu župan Pavol Frešo.
 
21. marca presne na poludnie zaznel v pezinskej plavárni výstrel, ktorý odštartoval deviaty ročník Pezinského plaveckého maratónu. Ten sa skončí presne o 24 hodín. Tento rok sa naň chystajú žiaci pezinského gymnázia aj viacerých základných škôl. V piatok podvečer si dokonca prídu zaplávať aj frekventanti Akadémie tretieho veku a pezinskí dôchodcovia. Zahanbiť sa však nenechajú ani športovci. Stolní tenisti, volejbalisti, karatisti no aj hasiči a mestskí policajti. Zúčastniť sa však môže ktokoľvek, kto príde do Pezinka na plaváreň.
 
Každý plavec má šancu získať jednu z cien. Či už ako najrýchlejší plavec v niekoľkých vekových kategóriách, najmladší či najstarší účastník a cenu vyhrá aj najpočetnejšia plávajúca rodina.
 
Okrem plavcov sa bol predseda Bratislavského samosprávneho kraja pozrieť aj na mladých pezinských basketbalistov. Aj tí môžu trénovať aj vďaka príspevkom bratislavskej župy.