Blindfriendly Streda 19. 2. 2020 | Meniny má Vlasta Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Stredoškoláci si zmerajú sily v ľadovom hokeji

 Stredoškoláci v Bratislavskom kraji budú od stredy do piatka súťažiť v ľadovom hokeji „O pohár Bratislavského župana“. Tento už XI. ročník turnaja stredných škôl sa uskutoční na Zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu v Bratislave.

 

„Medzi priority Bratislavskej župy patrí vytváranie podmienok a priestoru pre šport a voľno časové aktivity na stredných školách, ktoré sú v našej pôsobnosti. Deti a mládež sa snažíme motivovať k športu prostredníctvom rôznych súťaží, čím im ponúkame aktívny pohyb ako aj alternatívu k závislostiam a pasívnej zábave pri počítačoch,“ povedal župan Pavol Frešo.

Do súťaže je prihlásených šesť družstiev. V piatok je pre mladých športovcov pripravená aj súťaž o najrýchlejšieho hokejistu. Podujatie organizuje Bratislavská župa v spolupráci s Gymnáziom L. Novomeského, mestskou časťou Ružinov a Ružinovským športovým klubom.