Blindfriendly Štvrtok 5. 12. 2019 | Meniny má Oto Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Študenti diskutovali s prezidentom Gašparovičom

 Prezident SR Ivan Gašparovič dnes navštívil Gymnázium J. Papánka na Vazovovej ulici v Bratislave, ktorej zriaďovateľom je Bratislavský samosprávny kraj.

 
 
V úvode sa študenti pochválili mnohými projektmi, ktorých sa zúčastňujú a porozprávali pánovi prezidentovi o témach a oblastiach, ktorým sa venujú popri samotnom vyučovaní. Po tom, čo prezident ocenil a uznanlivo ohodnotil tieto aktivity, bol priestor pre vážne i menej vážne otázky študentov. Kládli naozaj všelijaké otázky a pán prezident nemal problém odpovedať ani na jednu z nich. Študentov zaujímali také témy ako Lisabonská zmluva, tlačový zákon či euro, ale aj to, aký je pocit byť zvolený za prezidenta či volebné právo u nás.
 
Prezident I. Gašparovič diskutoval aj s pedagógmi, dotkli sa aj témy pripravovanej školskej reformy. Škola sa pochválila aj vonkajším športovým areálom a multimediálnou učebnicou.