Blindfriendly Utorok 17. 9. 2019 | Meniny má Olympia Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

TJ Elán Čierna Voda organizovali preteky vo voltiži

 Počas víkendu, 2. mája, sa pod záštitou predsedu Bratislavského samosprávneho kraja Pavla Freša konali v Hotel Kamila na Čiernej Vode v poradí už tretí pretek voltiže SVP.

 

Víťazi boli vyhlasovaný v kategóriách: ženy juniori, družstvá juniori, družstvá seniori, dvojice, muži seniori, ženy seniori, muži juniori a deti. Prvé miesto v kategórii deti si odniesol Fridrich Peter z JK Freestyle Poprad.
Ocenenia si odniesli aj kone. V kategórii skupín vyhrala Chiara pod vedením B. Kodaka (NŽ Topoľčianky) a v kategórii jednotlivcov si prvenstvo odniesla Fantagíra s B. Kodakom (NŽ Topoľčianky)
Pretekov vo voltiži sa zúčastnili kluby: Jazdecký klub Freestyle Poprad, Národný žrebčín Topoľčianky, TJ Slávia SOUP Šaľa, JK Nitra-Kynek, ako aj domáci klub TJ Elán Čierna Voda. Ceny bola v mene Bratislavského kraja odovzdávať riaditeľka kancelárie predsedu BSK Barbora Oráčová.
Pre bližšie info pozri: http://voltiz.sk/portal/index.php?option=com_content&task=view&id=156&Itemid=17

Voltiž je akrobatické a gymnastické cvičenie vykonávané na cválajúcom koni. Kôň je vedený lonžérom a pohybuje sa na 12-14 metrovom kruhu, súťažiaci sa nazýva voltižér.