Blindfriendly Štvrtok 20. 2. 2020 | Meniny má Lívia Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Transparentná príprava nového webu pokračuje workshopom

Bratislavský samosprávny kraj pri príprave svojho nového webového sídla využil pomocnú ruku iniciatívy Slovensko.digital. Pre odborníkov z IT oblasti pripravuje župa workshop, ktorého výsledkom budú transparentné a presné podmienky verejného obstarávania.

 

„Príprava podkladov pre verejné obstarávanie nového webu bratislavskej župy je od začiatku transparentná a pripravujeme ich spoločne s odborníkmi. Výsledkom stretnutí pracovnej skupiny bude workshop, na ktorom sa na pôde župy stretnú odborníci z IT, ktorí nám pomôžu nastaviť podmienky tak, aby obsiahli všetko, čo má webové sídlo verejnej správy občanom ponúknuť. Transparentne, odborne, prehľadne a kvalitne,“ vyjadril sa predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.
Bratislavský samosprávny kraj pripravuje verejné obstarávanie pre realizáciu nového webového sídla kraja. S know-how pri príprave súťažných podkladov pomohla župe  aj iniciatíva Slovensko.digital, ktorá združuje 1 500 členov IT komunity. Tí už teraz môžu pripomienkovať základný návrh bratislavskej župy na stránkach Slovensko.digital. Výsledkom internetovej diskusie odborníkov a následného workshopu, ktorý sa uskutoční 22. novembra v budove Úradu BSK, bude transparentné zadanie verejného obstarávania.
Nové webové sídlo  Bratislavského samosprávneho kraja by malo byť nielen prehľadnejšie, ale malo by ponúkať aj všetky zdigitalizované procesy pre komunikáciu s úradom.