Blindfriendly Piatok 21. 2. 2020 | Meniny má Eleonóra Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Užite si deň detí na pikniku

V nedeľu 1. júna bude areál Divoká voda v Čunove patriť deťom. Bratislavský samosprávny kraj pripravuje ďalší zo série projektov Piknik&Bike.

 
„Na deťoch nám všetkým záleží a aj musí záležať, pretože deti sú naša budúcnosť. Je to síce klišé, ale stále platí. Preto všetky decká z kraja a aj tie, čo budú v Bratislave len na návšteve pozývame na deň detí do Čunova na Piknik&Bike,“ pozýva na piknik župan Pavol Frešo.
Podujatie Piknik&Bike má na bratislavskej župe už tradíciu. Spojenie športu s relaxom a dobrým jedlom je od leta 2012 klasikou, ktorú Bratislavský samosprávny kraj ponúka v letných mesiacoch svojim obyvateľom. Šport, relax a piknik pod hlavičkou Piknik&Bike sú naplánované aj na túto nedeľu. Cyklisti, a nielen oni, by si mali pripraviť svoje bicykle a 1. júna a zamieriť do areálu Divoká voda v Čunove. Každý, kto príde na akciu na bicykli cez Petržalskú hrádzu a prejde checkpointom, bude môcť raftovať zadarmo. Viac informácií o pripravovanom podujatí nájdete na stránke www.facebook.com/piknikbike.
Podujatie Piknik&Bike sa teší už roky veľkej obľube nielen medzi ľuďmi, ale aj v odborných kruhoch. V súťaži PROKOP 2013, teda v súťaži najlepších PR projektov na Slovensku vyhlasovanej každoročne Asociáciou public relations Slovenskej republiky, získal Piknik&Bike 1. Miesto v kategórii Regional Community Relations.
Podujatie je spolufinancované z programu cezhraničnej spolupráce Slovenská republika – Rakúsko 2007 – 2013.