Blindfriendly Pondelok 6. 4. 2020 | Meniny má Irena Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

V nedeľu sa pobeží na pomoc deťom

Každý, kto sa v nedeľu 9. septembra zapojí do charitatívneho behu „21 km pre deti“, pomôže deťom na Slovensku. Beh odštartuje Linka detskej istoty UNICEF o 10:00 na Partizánskej lúke. Sprevádzať ho bude fundraising, jeho ambasádormi sú Matej „Sajfa“ Cifra a Lenka Šóošová. Jedným z partnerov podujatia je aj Bratislavský samosprávny kraj.

 
 „Štartovné poputuje na činnosť Linky detskej istoty a tým aj na pomoc deťom, ktoré sa ocitnú v krízovej situácii. Práve pre pomoc deťom sme túto akciu aj podporili,“ povedal predseda BSK Pavol Frešo.
 
Každý, kto v nedeľu príde, nespraví teda niečo len pre svoje zdravie, ale prispeje aj na dobrú vec. Štartovné poputuje na činnosť Linky detskej istoty a tým aj na pomoc detí, ktoré sa ocitnú v krízovej situácii. Zabehnúť si možno tri, sedem, ale aj celých 21 kilometrov. Špeciálne pre deti je v nedeľu pripravený rozprávkový beh, do ktorého sa môže zapojiť celá rodina. Podrobné informácie o nedeľnej akcii sú na stránke www.21kmpredeti.ldi.sk.
 
Linka detskej istoty denne vybaví sedemdesiat až sto telefonátov od detí na Slovensku, ktoré sú v núdzi a nemajú komu zavolať.