Blindfriendly Štvrtok 5. 12. 2019 | Meniny má Oto Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

V sobotu vás na Pezinskej Babe zahreje adrenalín

Piaty ročník Baba cupu Bratislavskej župy zaručuje vysokú koncentráciu freeski lyžiarov a snowboardistov. Pre jazdcov sú pripravené tri nové prekážky, z toho dve sedemmetrové. Sily si adrenalínoví športovci začnú merať už túto sobotu, 9. februára, o 11:00.

 
„Bratislavská župa sa snaží vytvárať dobré podmienky pre športové vyžitie. Baba cup v mladých ľuďoch podporuje súťaživosť a je dobrým príkladom toho, že ani v zime ľudia v našom regióne nemusia sedieť doma, ale môžu aktívne využívať prostredie, ktoré im kraj ponúka,“ povedal predseda BSK Pavol Frešo.
 
Baba cup Bratislavskej župy každoročne priláka viac ako 50 adrenalínových jazdcov zo Slovenska aj okolia. O dobrú atmosféru sa tento rok postará DJ s moderátorom. Vstup pre divákov je voľný.
 
Každý, koho láka adrenalín a chce sa popasovať s konkurenciou, sa môže do súťaže zaregistrovať priamo na mieste v deň súťaže od 9:30 do 10:30. V cene sedemeurového štartovného je celodenný skipas aj občerstvenie. Viac informácií je na stránkach www.boardlife.sk/snowboard,  www.skateboardskola.sk a na stránkewww.bratislavskykraj.sk