Blindfriendly  26. 1. 2020 | Meniny má Tamara Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Vianočná benefičná aukcia Lepší svet

V pondelok 8. decembra 2008 o 18:00 hod. sa v priestoroch Design Factory na Bottovej ulici č. 2 (v blízkosti AS Mlynské nivy) v Bratislave uskutoční už v poradí šiesta benefičná aukcia výtvarných diel na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím.

 

Príďte a podporte aj Vy zariadenie PSC Lepší svet, ktoré už vyše 5 rokov poskytuje rôzne sociálne služby a pomáha ľuďom s mentálnym postihnutím pri zvyšovaní kvality ich života. Jednotlivé diela do aukcie aj tentokrát venovali len samí renomovaní umelci. V rámci programu sa predstaví Igor Jurkovič v hre na bubny, študenti tanečného konzervatória Evy Jaczovej a herec Ján Gallovič. Buďte pri tom spolu s charizmatickou licitátorkou a nadchýňajte sa jej umením, rovnako ako krásou licitovaných diel nasledujúcich autorov:

Teren Ladislav, Felix Karol, Hovorka Juraj, Benca Igor, Bočkayová Klára, Komáček Marián, Stankovič Peter, Augustovič  Peter, Vojtášek Alexej, Kelemen Ján, Piačka Igor Moťovský Boris, Lipták František, Juneková Věruna, Kožíková – Lichá Barbora, Lehotská Eugénia, Stano Milan, Antalik Jozef, Kudlík Vladimír, Blaškovičová Natália, Ronaiová Veronika, Czafrango Sylvia, Fila Rudolf, Horníková Marta, Almasi Róbert, Gabčová Veronika, Popovič Ivan, Smolák Andrej, Csudai Ivan, Hauskrecht František, Hevier Daniel, Surkošová Zuzana, Čechovský Vojtech, Laluha Milan.

Výťažok z aukcie bude použitý na dokončenie rekonštrukcie budovy domova sociálnych služieb pre osoby s mentálnym postihnutím na Osuského č. 8 v Bratislave. Garantmi verejnej zbierky sú akademický maliar Miroslav Cipár, ktorý je i držiteľlom Ocenenia BSK, a spisovateľ Daniel Hevier.