Blindfriendly  21. 4. 2019 | Meniny má Ervín Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Vo fotosúťaži je už vyše tristo fotografií

 Do fotosúťaže „Život v Bratislavskom kraji“ sa zapájajú ďalší fotografi. V súčasnosti už súťažia s vyše tristo fotografiami. Súťažou chce BSK vtiahnuť ľudí do diania v regióne a ukázať, že bratislavská župa je modernou, atraktívnou a aktívnou turistickou destináciou.

 
„Ľudia, ktorí sa do súťaže zapájajú, aj vďaka nej spoznávajú krásy regiónu. Cestovný ruch je jednou z priorít Bratislavskej župy a práve prostredníctvom neho súťaž prebieha. V rámci cestovného ruchu sme rozbehli už viaceré cezhraničné projekty a verím, že aj táto súťaž bude ľudí ešte viac motivovať k tomu, aby župu spoznávali,“ povedal predseda BSK Pavol Frešo.
 
Cestovný ruch je jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich a najefektívnejších oblasti priemyslu, vytvára pracovné miesta a zvyšuje životnú úroveň. „Chceme predstaviť kraj ako kultúrne, historicky a priemyselne atraktívny región, ktorý má čo ponúknuť nielen návštevníkom ale aj svojim obyvateľom,“ priblížil podpredseda BSK a predseda KO CR Ivo Nesrovnal.
 
Do fotosúťaže sa dá zapojiť na portáli www.e-photo.sk do 30. decembra 2012. Súťaží sa v troch kategóriách - Pamiatky a architektúra, Kultúra a šport, Ľudia. Fotografie, ktoré zachytávajú „Život v Bratislavskom kraji“, bude hodnotiť odborná porota - vedúci ateliéru: Laboratórium fotografie na katedre fotografie a nových médií VŠVU Prof. Ľubo Stacho, šéfredaktor portálu www.ephoto.sk Karol Srnec, doktorantka druhého ročníka, odbor fotografia a nové médiá VŠVU Mgr. art Monika „Haima“ Kováčová, zástupkyňa spoločnosti Fotopoint Miroslava Geistová, PR manažér KOCR Mgr. Ondrej Bednár. Vyhodnotenie súťaže bude v polovici januára 2013. Pre výhercov sú pripravené zaujímavé ceny, víkendové wellness pobyty pre dve osoby, večera pre dvoch, balíky s vybavením pre fotografov v hodnote 100 eur či darčekové poukážky na tlač fotografií v hodnote 70 eur. Z víťazných fotografií bude vo februári inštalovaná výstava.