Blindfriendly  15. 9. 2019 | Meniny má Jolana Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Železničný nadjazd v Malackách pre rekonštrukciu uzatvorili

 Pre havarijný stav bol v stredu 21. júla od 7:00 hod. uzatvorený železničný nadjazd - most v Malackách. Jeho oprava je naplánovaná až do konca októbra.

 

Obchádzková trasa z Bratislavy do centra Malaciek bude vedená cez priemyselný park, po Priemyselnej a Továrenskej ulici po Vampíl, kde bude možné odbočiť na smer centrum.
Zo smeru Studienka/Rohožník bude vjazd do Malaciek možný po Legionárskej a Priemyselnej ulici. Z Priemyselnej ulice bude obchádzka vedená na Továrenskú ulicu v smere von z mesta až po Vampíl a po Stupavskej ulici späť do mesta.
Zo smeru Veľké Leváre/Kostolište povedie obchádzka po Záhoráckej ulici cez kruhový objazd na Štefánikovu a Stupavskú ulicu. Následne po Továrenskej a Priemyselnej ulici do Malaciek.

Za dočasné obmedzenie dopravy z dôvodu rekonštrukcie sa Bratislavský samosprávny kraj ako správca komunikácie všetkým ospravedlňuje.