Blindfriendly Streda 19. 2. 2020 | Meniny má Vlasta Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Župný guláš banda

 Družstvo Bratislavského samosprávneho kraja s názvom „Župný guláš banda“ súťažil vo varení gulášu a pri svojej premiére získalo 3. miesto.

 
V sobotu 17. mája sa pri Slnečných jazerách v Senci na podnet Spolku seneckých podnikateľov konala už tradičná súťaž vo varení guláša, kde sa po prvý krát zúčastnili aj zamestnanci BSK. Medzi pozvanými hosťami nechýbala p. poslankyňa NR SR Iveta Radičová a tiež primátor mesta Senec Karol Kvál. Za podpory predsedu BSK Vladimíra Bajana a podpredsedu BSK Gabriela Agárdyho, ktorí tiež prispeli k výkonu družstva, sa tzv."Župný guláš banda" z celkového počtu 62 zúčastených družstiev umiestnil na výbornom 3. mieste a určite prekvapil svojim výkonom mnohých. "Župný" hovädzí guláš mal dokonca taký úspech, že po vyhlásení výsledkov za necelú hodinku 50 l kotol zíval prázdnotou. Veríme, že dobrá tradícia vo varení guláša nepominie a na budúci ročník sa môžeme tešiť ešte na kvalitnejší kulinársky výkon našich kolegov.