Blindfriendly Piatok 10. 4. 2020 | Meniny má Igor Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Barbora Tomanová a Imrich Szász z DSS Rozsutec vystavujú v Modre

 Do konca marca 2012 má Barborka Tomanová z DSS a ZPB Rozsutec vystavené svoje obrazy v Music Club Galerie v Modre na predajnej výstave „Tanec s náhodou“. Barborka je už pre mnohých známa maliarka s výstavnými skúsenosťami napr. v Prahe, vo Viedni či v Moskve.

 

Ako sama hovorí o svojom maľovaní, znamená pre ňu vnútorné uspokojenie, emocionálne zážitky, večné hľadanie. Dáva jej silu ísť ďalej, potknúť sa a vstávať, zvládnuť prehry aj víťazstvá, hľadať zmysel bytia.

Spolu Barborou vystavuje svoje prvotiny aj Imrich Szász z Rozsutca. Príjemné prostredie Music Club Galerie a pokojná atmosféra mesta Modra pomohli k tomu, aby vernisáž prebehla v priateľskom duchu a rodinnej atmosfére. K najväčším zážitkom patrilo spevácke vystúpenie Gabiky Huraiovej s Jankou Ďurinovou. Výtvarné aktivity v DSS a ZPB Rozsutec pod vedením iniciátorky výstavy Marcelky Hromkovej stále pokračujú, tešíme sa z ich napredovania a veríme, že čoskoro sa isto dočkáme aj ďalších prezentácií našich umelcov.