Blindfriendly Sobota 18. 1. 2020 | Meniny má Bohdana Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Basketbalisti z Hubenky na víťaznej vlne

 Študenti-basketbalisti z Gymnázia na Hubeného ulici v Bratislave úspešne reprezentujú Bratislavský kraj, školu aj miestnu časť Rača. Aj v tomto roku získali titul Majstrov Slovenska v basketbale stredných škôl, ktoré sa konali 19.-20. marca 2012 v Leviciach.

 

Pod vedením trénera-učiteľa, bývaleho československého a slovenského reprezentanta Slovenska v basketbale Mgr.Petra Orglera, získali už šiesty titul Majstrov Slovenska v rade za sebou. Osemdesiat zápasov bez prehry počas šiestich rokov si zaslúži rešpekt a uznanie. Škola v spolupráci s basketbalovými klubmi v Bratislave vychovala mnohých reprezentantov Slovenska v tomto krásnom športe.

Riaditeľka školy, pani Mgr. Mária Rodziňákova, vytvára ideálne podmienky pre fungovanie športových tried s rozšíreným vyučovaním basketbalu,kde majú športové talenty dostatočný priestor na zlepšenie svojej športovej výkonnosti. Aj v budúcom školskom roku otvárame športovú triedu, v ktorej nájdu uplatnenie nielen basketbalisti, ale aj študenti z iných športových odvetví.