Blindfriendly Piatok 26. 4. 2019 | Meniny má Jaroslava Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Bratislavský samosprávny kraj v spolupráci s celoštátnou komisiou Olympiády ľudských práv, podporil vydanie publikácie pod názvom - Príručka Olympiády ľudských práv.

 Dňa 8.2.2018 sa v Nemeckom kultúrnom dome v Bratislave uskutočnilo krajské kolo XX. ročníka Olympiády ľudských práv, pod vedením krajskej komisie OĽP. Rok 2018 je pre Olympiádu ľudských práv výnimočný z dôvodu, že ide už o jej XX. ročník a veľmi nás teší, že prvé priečky obsadili práve študenti stredných škôl, zriadených Bratislavským samosprávnym krajom. Súťaže sa zúčastnilo približne 40 študentov z vyše 20 škôl Bratislavského kraja.

 
V spolupráci s celoštátnou komisiou OĽP sme podporili vydanie publikácie pod názvom - Príručka Olympiády ľudských práv. Príručka je určená všetkým typom stredných škôl Bratislavského kraja ale aj komukoľvek, kto hľadá inšpiráciu pre demokratickú prípravu.
Príručka obsahuje frekvenciu účasti a úspešnosti škôl cez „ich“ víťazky a víťazov, tematické zamerania a nosné témy Olympiády ľudských práv, odkazy na Základné knižné materiály, vzorky modelových prípadov/situácií z celoštátnych kôl Olympiády ľudských práv a pod.
 
Víťazom blahoželáme, držíme palce do celoslovenského kola a veríme, že sa stanú vzorom pre mnohých študentov.
Príručka je zverejnená na web stránke Olympiády ľudských práv http://www.olp.sk/

Súvisiace dokumenty