Blindfriendly Streda 16. 10. 2019 | Meniny má Vladimíra Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

BSK: Letné rekonštrukcie pokračujú

 Bratislavský samosprávny kraj počas letných prázdnin pokračuje v opravách na objektoch vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti. Tie vychádzajú z Akčného plánu Úradu Bratislavského samosprávneho kraja pre implementáciu Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja Bratislavského samosprávneho kraja na roky 2014-2020, ktorý zahŕňa plán a harmonogram investícií a opráv. Rekonštrukčné práce sa tak napríklad realizujú na Hotelovej akadémii na Mikovíniho v Bratislave.

 
„Župa priebežne opravuje a rekonštruuje objekty vo svojej správe a robí tak aj cez letné prázdniny v budovách župných škôl, nakoľko je na to ideálny čas, keďže deti majú voľno a priestory sú tak plne k dispozícii. Stihnúť by sa to malo do začiatku nového školského roka, aby študenti mohli nastúpiť do vynovených, opravených priestorov,” ozrejmil predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.
 
Bratislavská Hotelová akadémia na Mikovíniho ulici bude mať od nového školského roku opravené a zateplené strechy v areály školy a to na troch budovách školy, jedálne a ako aj na budove telocvične. V rámci prebiehajúcich rekonštrukčných prác sa vykonáva dovýmena sklobetónov a starých okien za plastové okná. V telocvični sa vymieňajú okná za plastové, realizuje sa nové obloženie stien s obkladovej preglejky a montujú sa nové svetlá. Opravy zahŕňajú aj vymaľovanie stien a stropov a nátery kovových ochranných roštov na okná a svietidlá v telocvični. Rekonštrukcia bude ukončená v auguste 2017 a celkové náklady sa vyšplhajú na 359 723,78 € s DPH.