Blindfriendly Streda 26. 2. 2020 | Meniny má Viktor Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

BSK: Natálka dnes pre verejnosť

 Takmer po troch mesiacoch sa Natálka vracia do Slovenského národného divadla. Dôvodom je uvedenie tohto divadelného predstavenia pre širokú verejnosť. Predstavenie sa začne o 19:30 v Modrom salóne SND.

 
“Dnes majú možnosť si Natálku pozrieť všetci tí, ktorí majú o tomto projekte pochybnosti, ale aj tí, ktorí nemohli prísť do škôl, lebo prioritne je to predstavenie pre žiakov. Držíme sa stále zásady, že je dôležité si vždy veci pozrieť na vlastné oči a až potom sa k nim vyjadrovať a diskutovať o nich. Dnes teda budú o Natálke diskutovať dospelí,“ ozrejmil predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo. 
 
Bratislavský samosprávny kraj v spolupráci so Slovenským národným divadlom a OZ Living Memory uvedú dnes miniinscenáciu o Natálke v Modrom salóne SND o 19:30, čím umožnia, aby si ju pozrela aj  široká verejnosť, nakoľko je projekt je určený pre stredné školy. Po predstavení bude aj diskusia s tvorcami a divákmi.
 
V Slovenskom národnom divadle tvorcovia pripravili aj ďalšie termíny tohto predstavenia a to v utorok 7. marca o 19:30 a v piatok 10. marca o 19:30.
 
Projekt Natálka pokračuje aj vo svojich predstaveniach pre stredné školy. Najbližšie si tak toto dokumentárne divadlo môžu pozrieť žiaci na stredných školách v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK, kde sú naplánované dve predstavenia. V pondelok 6. marca na SPŠ Strojníckej na Fajnorovom nábreží v Bratislave a v pondelok 13. marca na SOŠ na Ivanskej ceste v Bratislave. V prípade záujmu o túto miniinscenáciu sa môžu školy hlásiť na adrese protiextremizmu@snd.sk.