Blindfriendly Štvrtok 2. 4. 2020 | Meniny má Zita Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Časopriestor je kolekcia výtvarných diel klientov DSS Merema

 Na chránenom pracovisku Musique club galerie na Štúrovej ulici 61 v Modre je sprístupnená kolekcia výtvarných diel klientov Domova sociálnych služieb a zariadenia podporovaného bývania MEREMA, namaľovaných s láskou a posolstvom, nazvaná ČASOPRIESTOR.

 

Koniec kalendárneho roka býva spätý s potrebou zastaviť sa, zamyslieť, bilancovať... Klienti Domova sociálnych služieb a zariadenia podporovaného bývania Merema počas celého roka zbierajú nápady, námety, zážitky a prostredníctvom maľby ich prenášajú na plátno. Práve v adventnom období ich ponúkajú vám, milí priatelia, s očakávaním ako a či vás oslovia, ako ich prijmete. O nadaní, kreativite, nevšedných schopnostiach, umeleckej a remeselnej zručnosti našich klientov snáď už nikto nepochybuje. Pravidelne máte možnosť nahliadnuť do ich sveta cestou prezentovania výtvorov a výsledkov práce na rôznych podujatiach, výstavách a predajných trhoch.

Z vášho záujmu a obyčajnej ľudskej pozornosti majú obrovskú radosť. Tentokrát vás opäť pozývame na výstavu do našej kaviarničky, kde pri šálke výbornej kávy, lahodnej čokolády, či voňavého čaju môžete na chvíľu zastaviť čas a v priestore dýchajúcom históriou vnímať harmóniu farieb čarovných obrázkov. Výpovede na plátne sú jedinečné, úprimné, ľudské. A práve to v tomto uponáhľanom hektickom čase potrebujeme... Časopriestor si v priestoroch Musique club galerie môžete pozrieť od 1. decembra až do konca januára. Tešíme sa na stretnutie s vami.

Ďakujeme všetkým sympatizantom nášho zariadenia za celoročnú finančnú a morálnu podporu, vďaka ktorej sa nám darí zviditeľňovať sa a skvalitňovať život zdravotne znevýhodneným ľuďom. Prajeme vám príjemné vianočné sviatky a úspešný nový rok 2012.