Blindfriendly  15. 12. 2019 | Meniny má Ivica Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Nový kultúrno-turistický produkt – mobilná aplikácia Bratislava Fashion Map

 Bratislavský samosprávny kraj v spolupráci so Slovak Fashion Council a mestom Bratislava vytvoril Bratislava Fashion Map, unikátny produkt, ktorý v novembri 2018 dostal nadstavbu vo forme mobilnej aplikácie.

 

Táto výnimočná spolupráca, ktorá úspešne funguje práve vďaka prepojeniu sekotra verejnej správy, občianskej iniciatívy, aktivistov v turizme a podnikateľov, sa začala vykreovaním prvej Bratislavskej módnej mapy, o rok nato pokračovala jej aktualizáciou a rozšírením a v neposlednom rade vytvorením mobilnej aplikácie, ktorá okrem mapy v digitálnej verzii prináša aj množstvo ďalších užitočných informácií predovšetkým pre návštevníkov Bratislavy, ale takisto aj pre všetkých milovníkov módy a originálneho kreatívneho dizajnu.
Bratislavský samosprávny kraj vníma rozvoj módneho turizmu ako veľký potenciál nielen pre Bratislavu, ale aj pre región a plánuje v tejto spolupráci pokračovať aj naďalej, či už napojením aplikácie, ktorá zahŕňa aj dopravnú sekciu, na novovytvorenú aplikáciu Bratislavskej integrovanej dopravy alebo formou inej nadstavby, ktorá dá dôraz na styčné body prepájajúce kultúru s turizmom.