Blindfriendly Pondelok 27. 5. 2019 | Meniny má Iveta Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Prezentácia cestovného ruchu BSK na VI. ročníku veľtrhu cestovného ruchu v Plzni

V dňoch 21. až 23. októbra sa v Plzni bude konať 6. ročník veľtrhu cestovného ruchu – International Tourism Expo of the Pilsen Region – ITEP Plzeň 2010, na ktorom sa zúčastní aj Bratislavský samosprávny kraj.

 

Bratislavský samosprávny kraj po prvýkrát v Plzni - v rámci expozície Plzeňského kraja – prijatím veľkorysej ponuky pani hejtmanky Plzeňského kraja Milady Emmerovej má BSK možnosť propagovať cestovný ruch na veľtrhu ITEP 2010 v Plzni. Pride s jasným cieľom, presvedčiť českých návštevníkov z Plzne i okolia, že Bratislavský kraj stojí za návštevu. Pre návštevníkov veľtrhu pripravil prezentáciu cestovného ruchu jednotlivých regiónov – Bratislavy, Podunajska, Záhoria a Malokarpatského regiónu i ochutnávku gastronomických tradičných špecialít. Dlhodobé porovnania štatistických údajov jasne dokazujú, že český turista rád navštevuje Slovensko i Bratislavský kraj, v rebríčku návštevnosti zahraničných návštevníkov zaujímajú českí návštevníci trvale prvé miesto pred návštevníkmi z Nemecka, Poľska, Talianska a Spojeného kráľovstva. Túto klientelu si chceme udržať a predĺžiť jej pobyt, čo si vyžaduje lepšiu informovanosť. Preto Bratislavský samosprávny kraj je pripravený ponúknuť záujemcom širokú škálu informácií i propagačných materiálov o cyklotrasách, zaujímavostiach i atraktivitách, možnostiach ubytovania, trás pre výlety, rekordy z rôznych oblastí i turistických sprievodcov.