Blindfriendly Sobota 25. 5. 2019 | Meniny má Urban Facebook Twitter Flickr YouTube          ExtranetExtranet          Mapa stránokMapa stránok          VytlačiťVytlačiť          EnglishEnglish
 
 

KONTAKTY

Sabinovská 16
P.O. Box 106
820 05 Bratislava 25
IČO: 36063606

Úradné hodiny
Ústredňa:

Telefón:  02/4826 4111
Fax:        02/4826 4386
E-mail: podatelna@region-bsk.sk

Centrum pre rodiny v kríze
Kancelária prvého kontaktu

Prezentácia turistických zaujímavostí Bratislavského kraja na jesenných výstavách cestovného ruchu

Informácie o jesenných podujatiach a ponuka poznávacích a relaxačných pobytov Bratislavského kraja budú predmetom prezentácie počas jesennej výstavníckej sezóny.

 
Bratislavský kraj sa zúčastní výstavy T&T Varšava, MADI Praha a Herbst Senioren Messe Viedeň, kde SACR pripravuje národnú expozíciu Slovenska. Krajiny, v ktorých sa výstavy budú realizovať predstavujú primárny potenciál pre návštevnosť regiónu.
 
Prezentácia na českom trhu bude posilnená aj vďaka účasti BSK na októbrovej výstave ITEP v Plzni, na ktorú nás pozvala hejtmanka  Plzeňského kraja p. Milada Emmerová. Toto podujatie naberá za posledné roky na dôležitosti, narastá počet vystavovateľov a aj návštevníkov. K hodnote a efektivite prezentácie prispieva aj to, že sa počas výstavy sa konajú aj Česko – slovenské dni.  Okrem ponuky na poznávanie našich pamätihodností pripravíme pre návštevníkov výstavy aj malú gastronomickú pozvánku.  
 
Bez priamej účasti BSK – poskytnutím tlačených propagačných materiálov do národného stánku – je zabezpečená prezentácia Bratislavského kraja na výstavách 50+Beurs Utrecht, Otdych Moskva, JATA Tokio, UITM Kyjev, ITB Asia Singapur, Tour Salon Poznan, WTM Londýn, TC Lipsko a EIBTM Barcelona.
 
Využite príležitosť a pošlite nám Vaše propagačné materiály na menované podujatia.
 
Kontakt:  Ing. arch Katarína Ivanová, odd. CR BSK (katarina.ivanova@region-bsk.sk).